Řáholecký rynek 2019

     Srdečně zveme na tradiční  XXV. Řáholecký rynek, který se koná 23. -25. srpna 2019. Bude se tančit Basic, Mainstream, Plus pod odborným vedením Jirky Rogalowitze, Vládi Andrise, Čáry, Davida Hrbáče a také nebude chybět round dance s Matyášem Brennerem.  Tančí se na obvyklém místě v Masarykově divadle na pěší zóně, registrace je v pátek od 18 hod., cena badge 120 Kč, nocleh asi 80Kč/ noc (cena je ještě v jednání)- v tělovičně, ve vlastním spacáku... . K dispozici bude Bar u loupežníka, na obědy a večeře je možné navštívit místní hospůdky. Zde je k dispozici flyer

 

 
 
 

Řáholecký rynek 2018

      Srdečně zveme na tradiční  XXIV. Řáholecký rynek, který se koná 24. -26. srpna 2018. Bude se tančit Basic, Mainstream, Plus pod odborným vedením Jirky Rogalowitze, Vládi Andrise, Čáry, Davida Hrbáče a také nebude chybět round dance s Matyášem Brennerem.  Tančí se na obvyklém místě v Masarykově divadle na pěší zóně, registrace je v pátek od 18 hod., cena badge 120 Kč, nocleh 50 Kč/ noc - v tělovičně, ve vlastním spacáku... . K dispozici bude Bar u loupežníka, na obědy a večeře je možné navštívit místní hospůdky. Zde je k dispozici  flyer

Řáholecký rynek 2017

      XXIII. Řáholecký rynek se konal ve dnech 25. -27. srpna 2017. Tančilo se ve velkém sále v Masarykova divadla. Jako již tradičně byl na programu Basic, Mainstream, Round a v sobotu odpoledne i blok věnovaný Plusu, vše pod taktovkou Jirky Rogalewitze, Vládi Andrise, Čáry, Davida Hrbáče a Matyáše Brennera. Letošní ročník byl lehce organizačně ztížený -  z důvodu rekonstrukce nebyly k dispozici sprchy a záchody u tělocvičny. Tanečníci se museli spokojit se 2 sprchami, ale vše se zvládlo.

     Velký dík patří všem, kteří k nám přijeli a spolu se skvělými účinkujícími se podíleli na pohodové atmosféře Rynku.

 

 

Řáholecký rynek 2016

 

Srdečně zveme na tradiční  XXII. Řáholecký rynek, který se koná 19. -21. srpna 2016. Bude se tančit Basic, Mainstream, Plus pod odborným vedením Jirky Rogalowitze, Vládi Andrise, Čáry, Davida Hrbáče a také nebude chybět round dance s Matyášem Brennerem.  Tančí se na obvyklém místě v Masarykově divadle na pěší zóně (Kulturní dům Jičín), registrace je v pátek od 18 hod., cena badge 120 Kč, nocleh 50 Kč/ noc - v tělovičně, ve vlastním spacáku... . K dispozici bude Bar u loupežníka, na obědy a večeře je možné navštívit místní hospůdky. Zde je k dispozici flyer.

Řáholecký rynek 2015

    Srdečně zveme na tradiční  XXI. Řáholecký rynek, který se koná 21. -23. srpna 2015. Bude se tančit Basic, Mainstream, Plus pod odborným vedením Jirky Rogalowitze, Vládi Andrise, Čáry, Davida Hrbáče a také nebude chybět round dance s Matyášem Brennerem.  Tančí se na obvyklém místě v Masarykově divadle na pěší zóně (Kulturní dům Jičín), registrace je v pátek od 18 hod., cena badge 120 Kč, nocleh 50 Kč/ noc - v tělovičně, ve vlastním spacáku... . K dispozici bude Bar u loupežníka, na obědy a večeře je možné navštívit místní hospůdky. Zde je k dispozici flyer.

Řáholecký rynek 2014

    Srdečně zveme na tradiční a letos i jubilejní  XX. Řáholecký rynek, který se koná 22. -24. srpna 2014. Bude se tančit Basic, Mainstream, Plus pod odborným vedením Jirky Rogalowitze, Vládi Andrise, Čáry, Davida Hrbáče a také nebude chybět round dance s Matyášem Brennerem.  Tančí se v Kulturním domě Jičín (pěší zóna), registrace je v pátek od 18 hod., cena badge 120 Kč, nocleh 50 Kč/ noc - v tělovičně, ve vlastním spacáku... . K dispozici bude Bar u loupežníka, na obědy a večeře je možné navštívit místní hospůdky.