Řáholecký rynek 2023

   Srdečně zveme na XXVIII. ročník Řáholeckého rynku, který proběhne ve dnech 25.-27.8.2023 v Masarykově divadle. Na programu bude Basic, Mainstream, Plus ( Jirka Rogalewicz ,Vláďa Andris, Čára, David Hrbáč) a Round (Matyáš Brenner).
Registrace začíná v pátek od 18 hod, cena badge 150,- Kč, nocleh 180,- Kč/noc v tělocvičně ve vlastním spacáku.
Možnost občerstvení v Baru u loupežníka.

 

Řáholecký rynek 2022

     Srdečně zveme na XXVII. Řáholecký rynek, který se letos uskuteční opět jako víkendová akce ve dnech 19. - 21. srpna 2022. Na programu je Basic, Mainstream, Plus s Jirkou Rogalewitzem, Vláďou Andrisem, Čárou a Davidem Hrbáčem a také round s Matyášem Brennerem. Tančí se v Masarykově divadle na pěší zóně, registrace v pátek od 18 hod., cena badge 140,- Kč, nocleh 150,- Kč/noc v tělocvičně ve vlastním spacáku.

K dispozici bude opět Bar u loupežníka, na obědy a večeře je možné využít místní přilehlé hospůdky.  viz flyer_rynek 2022

Zde možnost registrace docs.google.com , není povinná, počet účastníků není omezen.

 

Řáholecký rynek 2021 - sobota 21.8.2021

    Stav k 20.8.2021: registrováno - 35 účastníků, kapacita - 40 .

    Rynek se uskuteční v sobotu 21.8.2021 - jako jednodenní akce, na obvyklém místě - Masarykovo divadlo, Jičín. Bohužel je zde omezená kapacita účastníků - 40. Z tohoto důvodu, je nutná registrace. Pište, prosím, na email: karolina.jicin@gmail.com - uveďte jméno, taneční úroveň. Zpětně obdržíte potvrzení Vaší přihlášky.

Průběžně budeme informovat na našich web stránkách.
UPOZORNĚNÍ - není možno přespat v prostorách divadla, nocleh si zajišťuje každý sám
(tip - kemp Rumcajs Jičín, kemp Lužany - cca 12 km od Jičína, kemp Jinolice - 8 km od Jičína,...
hledat v místních penzionech, hotelech -  www.booking.com)
 
 
  

Řáholecký rynek 2020

     Omlouváme se všem, kteří si chtěli užít taneční srpnový víkend u nás v Jičíně, ale letošní ročník Řáholeckého rynku se ruší.
 

Řáholecký rynek 2019

     Srdečně zveme na tradiční  XXV. Řáholecký rynek, který se koná 23. -25. srpna 2019. Bude se tančit Basic, Mainstream, Plus pod odborným vedením Jirky Rogalowitze, Vládi Andrise, Čáry, Davida Hrbáče a také nebude chybět round dance s Matyášem Brennerem.  Tančí se na obvyklém místě v Masarykově divadle na pěší zóně, registrace je v pátek od 18 hod., cena badge 120 Kč, nocleh asi 80Kč/ noc (cena je ještě v jednání)- v tělovičně, ve vlastním spacáku... . K dispozici bude Bar u loupežníka, na obědy a večeře je možné navštívit místní hospůdky. Zde je k dispozici flyer
 

Řáholecký rynek 2018

      Srdečně zveme na tradiční  XXIV. Řáholecký rynek, který se koná 24. -26. srpna 2018. Bude se tančit Basic, Mainstream, Plus pod odborným vedením Jirky Rogalowitze, Vládi Andrise, Čáry, Davida Hrbáče a také nebude chybět round dance s Matyášem Brennerem.  Tančí se na obvyklém místě v Masarykově divadle na pěší zóně, registrace je v pátek od 18 hod., cena badge 120 Kč, nocleh 50 Kč/ noc - v tělovičně, ve vlastním spacáku... . K dispozici bude Bar u loupežníka, na obědy a večeře je možné navštívit místní hospůdky. Zde je k dispozici  flyer

Řáholecký rynek 2017

      XXIII. Řáholecký rynek se konal ve dnech 25. -27. srpna 2017. Tančilo se ve velkém sále v Masarykova divadla. Jako již tradičně byl na programu Basic, Mainstream, Round a v sobotu odpoledne i blok věnovaný Plusu, vše pod taktovkou Jirky Rogalewitze, Vládi Andrise, Čáry, Davida Hrbáče a Matyáše Brennera. Letošní ročník byl lehce organizačně ztížený -  z důvodu rekonstrukce nebyly k dispozici sprchy a záchody u tělocvičny. Tanečníci se museli spokojit se 2 sprchami, ale vše se zvládlo.

     Velký dík patří všem, kteří k nám přijeli a spolu se skvělými účinkujícími se podíleli na pohodové atmosféře Rynku.

 

 

Řáholecký rynek 2016

 

Srdečně zveme na tradiční  XXII. Řáholecký rynek, který se koná 19. -21. srpna 2016. Bude se tančit Basic, Mainstream, Plus pod odborným vedením Jirky Rogalowitze, Vládi Andrise, Čáry, Davida Hrbáče a také nebude chybět round dance s Matyášem Brennerem.  Tančí se na obvyklém místě v Masarykově divadle na pěší zóně (Kulturní dům Jičín), registrace je v pátek od 18 hod., cena badge 120 Kč, nocleh 50 Kč/ noc - v tělovičně, ve vlastním spacáku... . K dispozici bude Bar u loupežníka, na obědy a večeře je možné navštívit místní hospůdky. Zde je k dispozici flyer.

Řáholecký rynek 2015

    Srdečně zveme na tradiční  XXI. Řáholecký rynek, který se koná 21. -23. srpna 2015. Bude se tančit Basic, Mainstream, Plus pod odborným vedením Jirky Rogalowitze, Vládi Andrise, Čáry, Davida Hrbáče a také nebude chybět round dance s Matyášem Brennerem.  Tančí se na obvyklém místě v Masarykově divadle na pěší zóně (Kulturní dům Jičín), registrace je v pátek od 18 hod., cena badge 120 Kč, nocleh 50 Kč/ noc - v tělovičně, ve vlastním spacáku... . K dispozici bude Bar u loupežníka, na obědy a večeře je možné navštívit místní hospůdky. Zde je k dispozici flyer.

Řáholecký rynek 2014

    Srdečně zveme na tradiční a letos i jubilejní  XX. Řáholecký rynek, který se koná 22. -24. srpna 2014. Bude se tančit Basic, Mainstream, Plus pod odborným vedením Jirky Rogalowitze, Vládi Andrise, Čáry, Davida Hrbáče a také nebude chybět round dance s Matyášem Brennerem.  Tančí se v Kulturním domě Jičín (pěší zóna), registrace je v pátek od 18 hod., cena badge 120 Kč, nocleh 50 Kč/ noc - v tělovičně, ve vlastním spacáku... . K dispozici bude Bar u loupežníka, na obědy a večeře je možné navštívit místní hospůdky.